O Nas

Świetne miejsce na odpoczynek dla rodzin z dziećmi oraz grup znajomych.

Jeśli chcecie Państwo miło, przyjemnie, w ładnym otoczeniu i tanio spędzić rodzinny urlop, wypoczynek, jeśli chcecie zorganizować imprezę integracyjną w klimacie jak w Bieszczadach, serdecznie zapraszamy!

Nasze „Zacisze”, chce być dla Państwa gwarantem wspaniałego pobytu w atrakcyjnym przyrodniczo terenie, w połączeniu z aktywnością fizyczną i zdrowym lokalnym pożywieniem. Usytuowanie pensjonatu, daje poczucie przebywania w enklawie ciszy i spokoju, z dala od siedzisk ludzkich.

Miejscowość Brzeżanka, oddalona o około 5 km od powiatowego miasta Strzyżowa, daje namiastkę uroku Bieszczadów, w tak niedalekim sąsiedztwie od Rzeszowa. Czyste powietrze, wspaniałe pogórze z Czarnorzecko-Strzyżowskim Parkiem Krajobrazowym, obfitość grzybów w lasach, dobra infrastruktura dróg , duktów leśnych i polnych, dają możliwość niezapomnianego wypoczynku.

Posiadamy w obrębie pensjonatu następujące możliwości uprawiania sportu i wypoczynku:

tenis ziemny

basen z brodzikiem dla dzieci, jacuzzi, sauna

tenis stołowy, bilard

sprzęt do ćwiczeń fitness, rowery

karaoke i więcej...

Całodobowe wyżywienie, oparte jest o lokalne produkty pozyskiwane od okolicznych rolników. W niedalekiej przyszłości, będziemy gościć Państwa winem z własnej winnicy.

Serdecznie zapraszamy!